Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Yapı malzemeleri ve uygulamaları ile ilgili her şey Yapıyorum blogda. Yapıyorum blogda yapı malzemeleri ile bilgiler, uygulama konusunda bilgi ve öneriler ve kendin yap fikirleri bulabilirsiniz. Yapılır’ın yan kuruluşu olan Yapıyorum blog, evinizi ve mobilyalarınız güzelleştirmek için birçok bilgi içerir. yapilir.com sizlere güzel ve güvenli alışveriş hizmeti sunmanın yanında Yapıyorum blog aracılığıyla, satın alma öncesi ve sonrası için bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Yapıyorum Blogda Bulabileceğiniz Kategoriler

-Haberler: Sektörel haberlerden, çevre ve sürdürülebilirlik haberlerine, doğa ile barışık yapı uygulamalarından, ödül haberlerine kadar her şeyi bu kategoride bulabilirsiniz.
-İlham ve Öneriler: Yaşam alanlarınız için yaratıcı tasarım fikirleri edinin, hayata geçirin. Eviniz için gerçek tavsiyelere bu kategoriden ulaşabilirsiniz.
-Kendin Yap: El aletleri kullanımından, eskiyi yenileme tekniklerine, adım adım uygulama hikayelerinden, elinizdekileri doğru bir şekilde değerlendirmeye kadar tüm kendin yap fikrilerine erişin.
-Mercek (İnceleme): Ürün, marka, tür, stil, tarz, dönem, teknoloji… Yapıyorum ekibinin detaylara dikkat edenler için hazırladığı incelemeler ile tanışın.
-Satın Alma Rehberi: Bu kategoride, yapı ürünleri satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan yapı malzemelerini edinmeden önce sizin için özel olarak hazırladığımız rehber içeriklere gözatın.
-Uygulama Rehberi: Yapı malzemesi uygulamalarına dair profesyonel ekibimizin deneyimlerinden yararlanın, teknik bilgiler edinin.
-Yapı Sözlük: Yapı sözlük kategorisinde; yapı malzemelerine, yapı ile ilgili kavramlara ve yapı terimlerine ulaşabilirsiniz.

Fotoselli ve Bas Aç Bataryalar ve Tercih Etmek için 5 Neden, Teak Bahçe Mobilyası Bakımı Nasıl Yapılır? ve Küçük Banyo Tasarım Önerileri ve Fikirleri başlıklı yazılarımızı okuyarak sitemizi keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Fikir ve Öneriler

Yapıyorum blogun amacı; öncelikle yapilir.com müşterileri olmak üzere, yapıyla ilgilenen, yapı malzemeleri ve uygulamaları ile ilgili bilgi ve destek arayan, öğrenmeye ve araştırmaya meraklı insanlarla doğru bilgileri paylaşmaktır. Bu noktada sizlerin görüş ve önerileriniz bizler için çok önemli ve de yeni fikirlere her zaman açığız. Fikir ve önerilerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz ya da info@yapilir.com‘a e-mail atabilirsiniz.