Anasayfa » Satın Alma Rehberi » Hansgrohe Batarya Tercih Etmek İçin 10 Sebep

Hansgrohe Batarya Tercih Etmek İçin 10 Sebep

Hansgrohe gelişen teknolojiyle bir asırı geçen tecrübesini birleştirerek günümüzün ve geleceğin bataryalarını tasarlayıp, üretiyor. Hansgrohe batarya ve armatürler kaliteleri, uzun ömürleri ve kolay temizlenmeleri sayesinde banyonuzun yeni demirbaşı olacaklar.

Paylaş :
Hansgrohe Batarya Tercih Etmek İçin 10 Sebep #3133
Yayın Tarihi:
Ortalama okuma süresi: 4 dk, 9 sn

Hansgrohe; gelişen teknolojiyle bir asırı geçen tecrübesini birleştirerek günümüzün ve geleceğin bataryalarını tasarlayıp, üretiyor. 1901 yılında Almanya’da Hans Grohe tarafından kurulan şirket günümüzde özellikle banyo bataryalarında ve armatürlerinde öncü konumundadır. Hansgrohe batarya ve armatürler kaliteleri, uzun ömürleri ve kolay temizlenmeleri sayesinde banyonuzun yeni demirbaşları olacaklar.

1-Yılların Tecrübesi ve Hansgrohe Bataryalar

1901 yılında çeşitli metal ürünleri işleyerek başlayan şirket günümüzde küresel pazardaki en ünlü batarya ve duş armatürü üreticisi haline gelmiştir. 3 kişilik bir operasyon olarak başlayan şirket ilerleyen zamanlarda dönemin modasına uygun olarak kalay duş panelleri üretmeye geçiş yapmıştır.

1900’lerin başında ev içi banyolar yeni yeni inşa edilmeye başlamıştı fakat bu hala pahalı ve lüks bir tercihti. Hans Grohe banyolara küvet yerine duş seçeneği getirerek banyoların maliyetini düşürmüştür. 1928 yılında el duşunu tepe duşuna bir alternatif olarak piyasaya sunmuş ve başarılı olmuştur. Bir süre sonra ise Hansgrohe tamamen banyo bataryaları ve duş armatürleri üretmeye yönelmiştir.

2-Dünyaca Ünlü Bir Marka: Hansgrohe

Kurulduktan çok kısa süre sonra ihracata başlayan marka, ilk ihracatını 1907 yılında Amsterdam, Hollanda’ya yapmıştır. Günümüzde ise ürünlerini tüm dünyaya ihraç etmektedir. 134 ülkede 4700 kişiyi istihdam eden Hansgrohe, tüm dünyada premium bir marka olarak tanınmaktadır.

3-Garanti

Hansgrohe Batarya
Hansgrohe ürünleri tam 5 yıl garantilidir.

Hansgrohe banyo bataryaları ve duş armatürleri beş yıllık üretici garantisine sahiptir. Bu da markanın ürünlerine ne kadar güvendiğini ve ürünlerinin ne kadar uzun ömürlü olduğunu gösteriyor. Ayrıca Hansgrohe Yetkili Servisleri ve elemanları sizlere en doğru bilgiyi ve hizmeti vermek için eğitilmişlerdir.

4-Hansgrohe Bataryaların Üstün Üretim Kalitesi

Hansgrohe, batarya ve armatürlerinin üretiminde son teknolojiden faydalanırken en kaliteli hammaddeleri kullanır. Hansgrohe’nin ürünlerinin %80’i Almanya’da, özenle yetiştirilmiş işçiler tarafından üretilmektedir. Yani markanın üretiminde hep bahsedilen üstün Alman disiplininden ve teknolojisinden yararlanılmaktadır. Ayrıca tüm ürünler doğal olarak ulusal ve uluslararası standartlara uygundur.

5-Hansgrohe Bataryalarının Tasarımı

600’den fazla tasarıma sahip olan Hansgrohe bataryalar banyonuza şıklık katarken fonksiyondan da vazgeçmiyor. Hansgrohe’de biçim ve fonksiyonellik bir bütündür. Yani sadece estetik için işlevden, su tasarrufundan ve pratiklikten asla vazgeçmez. Ünlü tasarımcılarla yaptığı işbirilikleriyle bilinen marka, suya duyduğu aşkla her geçen gün yeni tasarımları piyasaya çıkarmaya devam ediyor.

Hansgrohe Bataryalar ve Teknoloji

Hansgrohe kendi yarattığı teknolojiler sayesinde kullanıcının hayatını kolaylaştırırken su tasarrufuna da katkı sağlar.

6-Select: Tek Tuşla Kullanım Kolaylığı

Hansgrohe bataryaların üstündeki tek tuşla suyun akışını durdurabilir, sprey modları arasında geçiş sağlayabilir ve akış şeklini değiştirebilirsiniz. Böylece hem eliniz doluyken iş yapmanız kolaylaşır hem de boşuna su akıtmazsınız.

7-QuickClean: Kolay Temizlik

Hansgrohe Batarya
QuickClean Teknolojisi sayesinde el duşunuzu rahatça temizleyebilirsiniz.

QuickClean teknolojisi sayesinde batarya ve armatür üzerinde biriken kir ve kireç, deterjana ihtiyaç olmadan sadece elle silinebilir ve temizliğe ayıracağınız zaman size kalır.

8-EcoSmart: Su Tasarrufu

Diğer markalarla kıyaslayınca Hansgrohe bataryalar %60, duş armatürleri ise %40 su tasarrufu sağlarlar. Hansgrohe bataryaların içerisindeki perlatör ve jet ağızlıklarla, suya hava karıştırırken suyun basıncının da düşmesi engellenir. Böylece hiç fark etmeden su tasarrufu yapmış olursunuz.

9-Sürdürülebilirlik

Dünyanın geleceği ve yeni nesiller için sürdürülebilirlik ve geri dönüşüme son derece önem veren ve çevreye duyarlılığıyla bilinen markanın geri dönüşüm oranları %90’lara varmaktadır. Dünyamızın geleceği için sürüdürülebilirliği ciddiye alan ve bu konuda büyük adımlar atan markaları tercih etmek çok önemlidir.

10-Geniş Ürün Yelpazesi

Hansgrohe kullanıclarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Banyo bataryalarından duş armatürlerine, banyo aksesuarlarından eviye bataryalarına tüm ihtiyaçlarınız Hansgrohe markasında mevcuttur. Böylece özellikle banyonuzda bataryalarınız, armatürleriniz ve banyo aksesuarlarınız arasında tam bir uyum yakalayabilirsiniz.

Batarya seçiminde size yardımcı olması için bir araya getirdiğimiz içeriğimiz umarız sizin için faydalı olmuştur. Buna benzer içeriklerimiz için blogumuzu, Hansgrohe ürünlerini incelemek ve en uygun fiyatlarla satın almak içinse Yapılır‘i ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçerik Sizce Nasıl?

🤨

Yaratıcı (0)

🤗

Pratik (0)

😏

Detaylı (2)

🤓

Zekice (0)

🤠

Yol Gösterici (0)

🤩

Yenilikçi (1)

😜

Eğlenceli (0)

😲

Şaşırtıcı (0)

Yazar Hakkında

Yapılır

Yapılır

Yaşam alanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ve özgün tasarımlı yapı malzemeleri Yapılır'da! Banyo mobilyalarından lavabo ve klozete, seramikten batarya ve musluklara uzanan geniş bir çeşitlilik sunan online mağazamız, her bütçeye ve zevke uygun ürünlerimiz ile sizleri bekliyor.

Yorum Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmaz.

İlginizi Çekebilir

Geberit Gömme Rezervuar Tercih Etmek İçin 10 Sebep #3064

20 Mar 2021

Geberit Gömme Rezervuar Tercih Etmek İçin 10 Sebep

Neden Geberit gömme rezervuarı seçmelisiniz? İşte piyasadaki en iyi gömme rezervuarlar olarak bilinen Geberit gömme rezervuarları seçmeniz için 10 neden:
Klozet Ölçüleri Standart mı? Nasıl Doğru Ölçüde Seçilir? #4451

01 Tem 2021

Klozet Ölçüleri Standart mı? Nasıl Doğru Ölçüde Seçilir?

Klozet ölçüleri genel olarak standarttır fakat piyasada özel üretilmiş klozetlere ve farklı ölçülere de rastlayabilirsiniz. Klozet ölçüleri, insanların klozetleri rahat kullanmaları için tasarlanmış ve özel olarak hesaplanmış ölçülerdir.
Lavabo Bataryası Seçimi Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Edilir? #2948

13 Mar 2021

Lavabo Bataryası Seçimi Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Edilir?

Evde zaman geçirmenin en güzel taraflarından biri evi yenileme projelerine ayıracak bol bol vakte sahip olmak sanıyoruz ki. Evde bu projeleri yaptıkça da eskimiş malzemeler daha çok dikkatimizi çekiyor. Mesela; lavabo bataryası.