Anasayfa » Hansgrohe Ibox Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Hansgrohe Ibox Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Hansgrohe Ibox, ankastre banyo bataryalarını monte ederken hayatınızı son derece kolaylaştıran bir iç settir. Hansgrohe kalitesiyle üretilmiş ve tasarlanmış olan Ibox yıllarca kullanılabilir. Bu yazımızda ülkemizde daha çok yeni tanınmaya başlayan bu ürünü ve faydalarını anlatacağız.

Paylaş :
Hansgrohe Ibox Nedir ve Nasıl Kullanılır? #7630
Yayın Tarihi:
Ortalama okuma süresi: 2 dk, 25 sn

Hansgrohe Ibox, ankastre banyo bataryalarını monte ederken hayatınızı son derece kolaylaştıran bir iç settir. Hansgrohe kalitesiyle üretilmiş ve tasarlanmış olan Ibox yıllarca kullanılabilir. Bu yazımızda ülkemizde daha çok yeni tanınmaya başlayan bu ürünü ve faydalarını anlatacağız.

Ankastre Batarya İç Seti Nedir?

Batarya iç seti; ankastre bataryaların montajı için kullanılan ve duvarın içine monte edilen batarya parçasıdır. Ankastre bataryalar, mekanizmaları duvar içinde olan bataryalardır. Ankastre bataryaların birçok avantajı olsa da mekanizmalarını duvarın içine yerleştirmek için kırma-dökme yapılması gerekir. Bu yüzden de Hansgrohe Ibox gibi iç setler ve ankastre bataryalar yeni yapılarda ya da tadilatlarda tercih etmek için son derece uygundur. Ankastre bataryalar ve geleneksel bataryalar arasındaki farkları öğrenmek için buraya tıklayarak “Ankastre Batarya ve Aplike Batarya Arasındaki Farklar” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ankastre batarya; birçok avantajı olan, küçük banyolarda yerden kazanmanıza yardımcı olan batarya çeşididir. Fakat bu bataryanın az yer kaplaması için mekanizması duvar içinde kalır. İç set bu mekanizmadır. Ankastre bataryalarda suyun sıcaklığını ve şiddetini ayarlayan kısım iç setlerdir. Bazı iç setler üniversalken; yani birden farklı ankastre bataryayla uyumluyken; bazı iç setler sadece tek bir modelle uyumludur.

Hansgrohe Ibox

Hansgrohe Ibox, son derece dayanıklı ve üniversal bir ankastre batarya iç setidir. Birçok Hansgrohe ankastre bataryayla uyumludur. Hansgrohe Ibox üniversal bir iç set olduğu için istediğiniz zaman, düşünmeden yeni bir ankastre bataryaya geçiş yapabilirsiniz. Çünkü Ibox sayesinde ankastre batarya değiştirmek aplike batarya değiştirmek kadar kolay.

Tam 5 yıl garantiye sahip olan Ibox, ses yalıtımlı montaj özelliğine sahiptir. Hansgrohe Ibox sayesinde Hansgrohe ankastre bataryalar arasında rahatça değişiklik yapabilirsiniz. İç set son derece uzun ömürlü olduğu için sökmenize gerek olmaz böylece her ankastre batarya değişiminde duvarı kırmanız gerekmez. Ayrıca standart ölçülere sahip olduğu için 2000’lerin başında monte edilmiş bir Ibox’a bile günümüz ankastre bataryalarını monte edebilirsiniz.

Umuyoruz “Hansgrohe Ibox Nedir ve Nasıl Kullanılır?” başlıklı yazımız Hansgrohe Ibox ile ilgili sizi yeterince bilgilendirmiştir. Bu yazımızı beğendiyseniz, benzer yazılarımız için Yapıyorum Blog‘u ziyaret edebilirsiniz. Onlarca yazımızdan birkaçı mutlaka ilginizi çekecektir. Yazılarımızda bahsettiğimiz ürünleri en uygun fiyatlarla ve güvenle satın almak içinse Yapılır‘ı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıya yorum olarak bırakırsanız size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Bu İçerik Sizce Nasıl?

🤨

Yaratıcı (0)

🤗

Pratik (2)

😏

Detaylı (1)

🤓

Zekice (0)

🤠

Yol Gösterici (0)

🤩

Yenilikçi (1)

😜

Eğlenceli (0)

😲

Şaşırtıcı (0)

Yazar Hakkında

Yapılır

Yapılır

Yaşam alanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ve özgün tasarımlı yapı malzemeleri Yapılır'da! Banyo mobilyalarından lavabo ve klozete, seramikten batarya ve musluklara uzanan geniş bir çeşitlilik sunan online mağazamız, her bütçeye ve zevke uygun ürünlerimiz ile sizleri bekliyor.

Yorum Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmaz.

İlginizi Çekebilir

Banyonuzu Daha Güvenli Hale Getirmek için Neler Yapabilirsiniz? #10552

21 Haz 2023

Banyonuzu Daha Güvenli Hale Getirmek için Neler Yapabilirsiniz?

Banyo; kaygan ve ıslak zemini, sert yüzeyleri ve keskin kenarlara sahip mobilyaları ile evdeki en tehlikeli odalardan birisi olarak sayılabilir. Banyoda yaşanan kazalar küçük yaralanmalara sebep olabileceği gibi ölümcül de olabilir. Bu yüzden banyoda konu güvenlik olduğunda özel önlemlerin alınması gerekir. Bu güvenlik önlemlerini almak ise çok pahalı ve zahmetli değildir. Önlemlerinizi alarak sizin ve sevdiklerinizin başına gelebilecek birçok kazayı önlemiş olursunuz. Bu yazımızda banyonuzu daha güvenli hale getirmek için uygulayabileceğiniz bazı pratik çözümlerden bahsedeceğiz.
Tezgah Üstü Lavabo Kullanışlı mıdır? #9487

16 Ara 2022

Tezgah Üstü Lavabo Kullanışlı mıdır?

Tezgah üstü lavabo artık gündelik hayatımızın içinde sıkça gördüğümüz bir banyo lavabosu çeşididir. Tezgah üstü lavabolar isminden anlaşılacağı gibi banyo mobilyasının üstüne yerleştirilen lavabolardır. Bu yazımızda sizlere tezgah üstü lavaboların avantajlarından ve dezavantajlarından bahsedeceğiz. Dilerseniz hemen tezgah üstü lavabolara daha yakından bakmaya geçelim.
Banyonuzda Bitki Kullanmanın Faydaları #10821

29 Tem 2023

Banyonuzda Bitki Kullanmanın Faydaları

Banyoda bitki kullanmak, hem estetik bir güzellik sağlar hem de sağlık açısından birçok fayda sunar. Bitkiler, banyonun havasını doğal bir şekilde nemlendirir ve hava kalitesini iyileştirir.