Anasayfa » Hansgrohe Ibox Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Hansgrohe Ibox Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Hansgrohe Ibox, ankastre banyo bataryalarını monte ederken hayatınızı son derece kolaylaştıran bir iç settir. Hansgrohe kalitesiyle üretilmiş ve tasarlanmış olan Ibox yıllarca kullanılabilir. Bu yazımızda ülkemizde daha çok yeni tanınmaya başlayan bu ürünü ve faydalarını anlatacağız.

Paylaş :
Hansgrohe Ibox Nedir ve Nasıl Kullanılır? #7630
Yayın Tarihi:
Ortalama okuma süresi: 2 dk, 25 sn

Hansgrohe Ibox, ankastre banyo bataryalarını monte ederken hayatınızı son derece kolaylaştıran bir iç settir. Hansgrohe kalitesiyle üretilmiş ve tasarlanmış olan Ibox yıllarca kullanılabilir. Bu yazımızda ülkemizde daha çok yeni tanınmaya başlayan bu ürünü ve faydalarını anlatacağız.

Ankastre Batarya İç Seti Nedir?

Batarya iç seti; ankastre bataryaların montajı için kullanılan ve duvarın içine monte edilen batarya parçasıdır. Ankastre bataryalar, mekanizmaları duvar içinde olan bataryalardır. Ankastre bataryaların birçok avantajı olsa da mekanizmalarını duvarın içine yerleştirmek için kırma-dökme yapılması gerekir. Bu yüzden de Hansgrohe Ibox gibi iç setler ve ankastre bataryalar yeni yapılarda ya da tadilatlarda tercih etmek için son derece uygundur. Ankastre bataryalar ve geleneksel bataryalar arasındaki farkları öğrenmek için buraya tıklayarak “Ankastre Batarya ve Aplike Batarya Arasındaki Farklar” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ankastre batarya; birçok avantajı olan, küçük banyolarda yerden kazanmanıza yardımcı olan batarya çeşididir. Fakat bu bataryanın az yer kaplaması için mekanizması duvar içinde kalır. İç set bu mekanizmadır. Ankastre bataryalarda suyun sıcaklığını ve şiddetini ayarlayan kısım iç setlerdir. Bazı iç setler üniversalken; yani birden farklı ankastre bataryayla uyumluyken; bazı iç setler sadece tek bir modelle uyumludur.

Hansgrohe Ibox

Hansgrohe Ibox, son derece dayanıklı ve üniversal bir ankastre batarya iç setidir. Birçok Hansgrohe ankastre bataryayla uyumludur. Hansgrohe Ibox üniversal bir iç set olduğu için istediğiniz zaman, düşünmeden yeni bir ankastre bataryaya geçiş yapabilirsiniz. Çünkü Ibox sayesinde ankastre batarya değiştirmek aplike batarya değiştirmek kadar kolay.

Tam 5 yıl garantiye sahip olan Ibox, ses yalıtımlı montaj özelliğine sahiptir. Hansgrohe Ibox sayesinde Hansgrohe ankastre bataryalar arasında rahatça değişiklik yapabilirsiniz. İç set son derece uzun ömürlü olduğu için sökmenize gerek olmaz böylece her ankastre batarya değişiminde duvarı kırmanız gerekmez. Ayrıca standart ölçülere sahip olduğu için 2000’lerin başında monte edilmiş bir Ibox’a bile günümüz ankastre bataryalarını monte edebilirsiniz.

Umuyoruz “Hansgrohe Ibox Nedir ve Nasıl Kullanılır?” başlıklı yazımız Hansgrohe Ibox ile ilgili sizi yeterince bilgilendirmiştir. Bu yazımızı beğendiyseniz, benzer yazılarımız için Yapıyorum Blog‘u ziyaret edebilirsiniz. Onlarca yazımızdan birkaçı mutlaka ilginizi çekecektir. Yazılarımızda bahsettiğimiz ürünleri en uygun fiyatlarla ve güvenle satın almak içinse Yapılır‘ı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıya yorum olarak bırakırsanız size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Bu İçerik Sizce Nasıl?

🤨

Yaratıcı (0)

🤗

Pratik (2)

😏

Detaylı (1)

🤓

Zekice (0)

🤠

Yol Gösterici (0)

🤩

Yenilikçi (0)

😜

Eğlenceli (0)

😲

Şaşırtıcı (0)

Yazar Hakkında

Yapılır

Yapılır

Yaşam alanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ve özgün tasarımlı yapı malzemeleri Yapılır'da! Banyo mobilyalarından lavabo ve klozete, seramikten batarya ve musluklara uzanan geniş bir çeşitlilik sunan online mağazamız, her bütçeye ve zevke uygun ürünlerimiz ile sizleri bekliyor.

Yorum Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmaz.

İlginizi Çekebilir

Asya Kökenli 8 Mimari Konsepti İnceliyoruz. #11266

27 Eyl 2023

Asya Kökenli 8 Mimari Konsepti İnceliyoruz.

Asya'nın tarih boyunca gelişen ve evrimleşen mekan tasarım felsefeleri, sadece estetik açıdan çekici değil, aynı zamanda iç huzur ve denge arayışı içinde olanlar için ilham verici öğretiler sunar. Bu yazıda Asya'nın bu zengin mirasını keşfederek, iç mekanlarınıza yeni bir perspektif getirmenin yollarını bulacaksınız.
Duroplast ve Thermoplast nedir ve farkları nelerdir? #9719

10 Şub 2023

Duroplast ve Thermoplast nedir ve farkları nelerdir?

Duroplast ve Thermoplast, gündelik hayatta çeşitli ambalaj ve oyuncak üretiminde kullanılmasının yanı sıra; klozet kapaklarında yaygın olarak kullanılan plastik polimer kökenli malzemelerdir.
Duravit Zencha ve Duravit White Tulip Serileri #10011

01 Nis 2023

Duravit Zencha ve Duravit White Tulip Serileri

Bu yazımızda, tasarım ve teknolojiyi bir araya getiren üst segment vitrifiye markalarından Duravit'in, tasarımcı Sebastian Herkner tarafından geleneksel japon ritüellerinden ve japon el işçiliğinden ilhamla tasarlanan Duravit ZenCha serisinden ve Red Dot Tasarım Ödüllü tasarımcı Philippe Starck tarafından açmakta olan bir lale silüetinden esinlenerek tasarlanan Duravit White Tulip serisinden bahsedeceğiz.