Anasayfa » Mercek (İnceleme) » Hansgrohe Select Ürünlerine Yakından Bakalım

Hansgrohe Select Ürünlerine Yakından Bakalım

Hansgrohe ürünleri kaliteleri yanında hayatınızı kolaylaştıran çeşitli teknolojileriyle ve farklı akış çeşitleriyle bilinmektedirler. Hansgrohe Select ürünleri banyonuzun gözdesi olacak. Hansgrohe ürünlerini sevenlerin az-çok bildiği Select özelliği mutfak ve banyo bataryalarını kullanırken hayatınızı son derece kolaylaştırır.

Paylaş :
Hansgrohe Select Ürünlerine Yakından Bakalım #7878
Yayın Tarihi:
Ortalama okuma süresi: 3 dk, 54 sn

Hansgrohe Select ürünleri banyonuzun gözdesi olacak. Hansgrohe ürünlerini sevenlerin az-çok bildiği Select özelliği mutfak ve banyo bataryalarını kullanırken hayatınızı son derece kolaylaştırır. Hansgrohe ürünleri, kaliteleri yanında hayatınızı kolaylaştıran çeşitli teknolojileriyle ve farklı akış çeşitleriyle bilinmektedirler. Hayatınızı değiştirecek farklı Hansgrohe akış çeşitlerine yakından bir bakış için buraya tıklayarak “Hansgrohe Akış Çeşitlerinden Sizin için En Uygunu Hangisi?” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu yazımızda farklı Hansgrohe teknolojilerine değinirken Select teknolojisini daha detaylı bir şekilde anlatarak satın alma konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Hansgrohe Teknolojileri

Hansgrohe markası; kalitesi ve şıklığıyla bilinen bir markadır. Fakat bunların yanında Hansgrohe ürünleri hayatınızı kolaylaştırmak için birçok farklı teknolojiye sahiptirler. Bu teknolojiler bazen ürünlerin daha kolay temizlenmesine yardımcı olurken bazı teknolojiler de daha az enerji ve su kullandırarak tasarruf yaptırırlar. Belli başlı birkaç Hansgrohe teknolojisine yakından bakalım.

Hansgrohe Select

Hansgrohe Select teknolojisi tek butonla bataryanızın farklı akış çeşitleri arasında gitmenizi ya da bataryanızı açıp kapamanıza yarar. Yani tek tuşla birçok batarya fonksiyonunu kontrol edebilirsiniz.

Select Özellikli Bataryalar

Mutfakta iş yaparken veya banyoda bir şey yıkarken her zaman iki elimiz boş olmayabilir; hatta iki elimiz birden dolu olabilir. İyi bir armatür ve bataryanın hayatımızı kolaylaştırırken su ve enerji tasarrufu da sağlaması gerekir. Elimizin dolu olduğu durumlar için Select özelliğine sahip Hansgrohe bataryaların üstündeki butona basarak suyu açıp kapatabilirsiniz. Bu düğmeler elinizin arkası hatta dirseğinizle bile kullanabileceğiniz kadar kolay kullanılırlar. Böylece su boşuna akmaz. Bunun yanında batarya eğer çok fazla kişi tarafından kullanıyorsa elleriniz de temiz kalır.

Select Özellikli Duş Armatürleri

Hansgrohe Select özellikli banyo bataryaları ve duş armatürleri farklı fonksiyonlar arası geçişinizi kolaylaştırır. Böylece banyoda bir şeyleri temizlemek kolay olur. Ayrıca el duşu üstündeki Select butonu zahmetsizce farklı akış tipleri arasında geçiş yapmanızı sağlar. Hansgrohe ankastre banyo bataryalarındaki Select butonları ise suyu farklı çıkış uçlarına (gaga, el duşu, tepe duşu gibi) yönlendirmenizi kolaylaştırır.

QuickClean

Hansgrohe QuickClean teknolojisi temizlikte harcadığınız zamanı size geri kazandırır. Bu teknoloji kireç birikimini kolayca temizlemenizi sağlar. Kir ve kireç birikintileri çaba harcamadan ve deterjan kullanmadan parmakla, ovalayarak kolayca temizlenir. Hem bataryalar hem de duş armatürleri için bu teknolojinin farklı çeşitleri uygulanır. Bu teknolojiye sahip ürünler uzun ömürlü olur ve ilk günkü gibi yeni kalırlar.

EcoSmart

Daha az su ve enerji tüketimi ile tasarruf sağlar. Hansgrohe lavabo armatürleri hava ilavesi ile dakikada 5 litre su tüketir. Zenginleştirilmiş hava ile hacimli ve köpüklü su sağlar. Böylece suyun basıncı azalmadan su ve enerji tasarrufu yapılmış olur.

Diğer markalarla kıyaslayınca Hansgrohe bataryalar %60, duş armatürleri ise %40 su tasarrufu sağlarlar. Hansgrohe bataryaların içerisindeki perlatör ve jet ağızlıklarla, suya hava karıştırırken suyun basıncının da düşmesi engellenir. Böylece hiç fark etmeden su tasarrufu yapmış olursunuz.

AirPower

Suyu hava ile zenginleştirerek suyun hafif ve yumuşak olmasını sağlar. Akış hacmi daha az suyla bile yüksektir. Su sıçramalarını azaltarak konforlu bir kullanım sunar.

Sizin En Beğendiğiniz Hansgrohe Select Ürünü Hangisi?

Yazımızda da bahsettiğimiz gibi Hansgrohe Select teknolojisine sahip birçok farklı batarya ve armatür çeşidi vardır. Sizler de hangi ürünü tercih ettiğinizi yorumlara yazarak diğer okuyucularımıza yardımcı olabilirsiniz.

Umuyoruz ki “Hansgrohe Select Ürünlerine Yakından Bakalım” başlıklı yazımızı bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Merak ettiğiniz konularla ilgili onlarca yazıya ulaşabileceğiniz blogumuz için Yapıyorum Blog‘u ziyaret edebilirsiniz. Hansgrohe ürünlerini ve tüm yazılarımızda bahsettiğimiz ürünleri en uygun fiyatlarla satın almak içinse Yapılır‘ı inceleyebilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Görüş, öneri ve gelecek yazılarımız için fikirlerinizi aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz. Bırakacağınız yorumlar hem bizim hem de diğer okurlarımız için faydalı olacaktır.

Bu İçerik Sizce Nasıl?

🤨

Yaratıcı (0)

🤗

Pratik (1)

😏

Detaylı (0)

🤓

Zekice (0)

🤠

Yol Gösterici (1)

🤩

Yenilikçi (0)

😜

Eğlenceli (0)

😲

Şaşırtıcı (0)

Yazar Hakkında

Yapılır

Yapılır

Yaşam alanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ve özgün tasarımlı yapı malzemeleri Yapılır'da! Banyo mobilyalarından lavabo ve klozete, seramikten batarya ve musluklara uzanan geniş bir çeşitlilik sunan online mağazamız, her bütçeye ve zevke uygun ürünlerimiz ile sizleri bekliyor.

Yorum Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmaz.

İlginizi Çekebilir

Musluk Valflerinin Türleri ve Uygulaması #10634

02 Ağu 2023

Musluk Valflerinin Türleri ve Uygulaması

Musluk valfleri, suyun akışını kontrol etmek veya durdurmak için kullanılan önemli parçalardır ve birçok farklı türü bulunmaktadır. Bu yazıda evlerdeki banyo ve mutfak musluklarından endüstriyel tesislere, su arıtma tesislerinden hidrolik sistemlere kadar çeşitli sektörlerde kullanılan musluk valfleri örneklerini inceleyeceğiz.
En İyi Batarya Markaları Nelerdir? #6897

18 Ara 2021

En İyi Batarya Markaları Nelerdir?

Bu yazımıda sizlere yerel ve uluslararası en iyi batarya markalarını tanıtacağız ve neden bu markaları tercih etmeniz gerektiğini açıklayacağız.
En İyi Gömme Rezervuar Markaları Hangileri? #7373

25 Oca 2022

En İyi Gömme Rezervuar Markaları Hangileri?

Piyasada birçok markanın gömme rezervuarlarını görebilir ve satın alabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlar için farklı markaların gömme rezervuarları uygun olabilir. Bu yazımızda hangi gömme rezervuarı tercih etmeniz gerektiğini anlatacağız.